Sultanbeyli Eveden Eve NaklıyatAvrupa  0212 227 69 19    Anadolu  0216 496 23 03        Gsm 0532 420 08 06 
Sultanbeyli Fatih Bulvarında bulunan ofisimiz tüm müşterilerimize güvence vermekteyiz
Taşımacılık sektörünün lider firmalarından Kahvecıoglu Nakliyat; Sultanbeyli’de gerçekleştirdiğimiz güvenilir, kaliteli, zamanında, hızlı ve deneyimli ekibimizle birlikte, modern araçlarımızla hizmetlerimizi İstanbul’un bütün ilçelerine ve Türkiye’nin her ilinin dört bir köşesine vermekten dolayı gurur duymaktayız.      http://www.kahvecioglunakliyat.com/

Kahvecıoglu  Nakliyat’ın siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu hizmetlerimizi gerçekleştirirken sizlerin memnuniyetini ve güvenirliğini en ön planda tutmaktayız. Dinamik ve oturmuş kadromuzla, modern olan araç ve ekipmanlarımızla Sultanbeyli ilçesinde yer alan ev, ofis-büro, kurumsal yerler, fabrikalar, dershaneler, özel kurumlar, parça eşyaların taşınmasını güvenilir, kaliteli, hızlı, zamanında gerçekleştirmekteyiz. Size sunmak istediğimiz hizmetler en uygun fiyat politikasıyla sağlanmaktadır.
Kahvecıoglu  Nakliyat olarak Sultanbeyli’de nakliye işlemlerini gerçekleştirdiğimiz her türlü hizmetlerimizde; Sultanbeyli’den İstanbul’un bütün ilçelerine ve Türkiye’nin her bir ilinin en ücra köşelerine kadar kaliteden, güvenden, müşterilerimizin memnuniyetini ödün vermeden, herhangi bir kaygıyı düşüncelerinizde barındırmadan, profesyonel ekibimiz ve modern araçlarımızla sağlamaktayız.                              http://www.kahvecioglunakliyat.com/

Taşınmaya karar verdiğinizde ve Kahvecıoglu  Nakliyat ile telefon, mail, internet üzerinden irtibata geçtiğiniz taktirde, sizin belirlediğiniz gün ve saatte firmamızın bünyesinde yer alan deneyimli ekspertiz servisimizi ücretsiz olarak yönlendirmekteyiz.
Sizlere sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimizin raporları doğrultusunda taşınacak eşya ve ürünler bir liste halinde hazırlanır. Bütün eşya ve ürünlerin özelliklerine göre hazırlanan listeye göre firmamız taşınma programını analiz eder.
Analize göre taşınacak yer içinde görev alacak deneyimli personel sayısı, aracın boyutu ve sayısı, eşya ve ürünleriniz için kullanılacak olan ambalajlama ve paketleme malzemesinin türü ve miktarı, gerekiyorsa asansörlü sistem için analiz çalışması belirlenir.
Bu bilgiler siz değerli müşterilerimize belirtildikten ve ardından da sözleşme hazırlanıp imzalandıktan sonra taşınma için belirtilen tarihte hizmetimizi sizlere sunarız.
Taşınma günü ev içerisinde verilecek hizmetlerimiz aşağıda belirttiğimiz gibi olacaktır.
1- Kahvecıoglu Nakliyat bünyesinde yer alan deneyimli personellerimiz tarafından ilk olarak de monte ve montaj çalışmaları olacaktır. Taşınması oldukça zor ve kapıdan geçmesi mümkün olmayan eşyalarınızın de montesi yapılarak herhangi bir sorunla karşılaşmamız söz konusu olmayacaktır. Gardırop, salon takımları, vestiyerler vb. eşyalar de monte edildikten sonra parçaların özelliklerine göre ambalajlama ve paketleme işlemleri gerçekleşmektedir. De monte edilen eşyalarınız yeni yerleşim alanızda aynı hassasiyetle monte edilecektir.
2-Beyaz eşyalarınızın ilk önce ambalajlama kağıtlarına sarılarak, üstlerine de bir kat havalı naylon sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.
3-Elektronik eşyalarınız bizler için en çok hassasiyet ve özen gösterdiğimiz eşya gruplarındandır. Her bir elektronik eşya özenle ambalajlama ve paketleme sistemine dahil edilecektir.
4-Kırılması ihtimal olan eşyalarınız özel köpüklü karton koliler içinde taşınarak bu gibi sorunların yaşanmaması adına özen göstermekteyiz. Her bir cam eşya tek tek sarılarak paketleme sistemini sağlıyoruz.
5-Şehirler içi ve şehirler arası bütün evden eve nakliyat hizmetlerimizde firmamızla anlaşmalı olan sigorta firmalarıyla çalışmaktayız ve her taşıma işlemini sigortalı olarak yapmaktayız.
Sultanbeyli ilçesinde sizin ihtiyacınız doğrultusunda her türlü taşımacılık işlemlerinizi Kahvecıoglu Nakliyat  olarak gerçekleştirmekteyiz.
6-http://www.kahvecioglunakliyat.com/

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kahvecioğlu Ev Ofis Taşimacılık

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Naklıyat